04
mei
Ontwikkelingsstimulerend bewegen
Bibliotheek Heusden-Zolder, Sint-Willibrordusplein 8, 3550 Heusden-Zolder 09u00 - 10u00
Beeldend gepeuter met natuurmateriaal
Bibliotheek Heusden-Zolder, Sint-Willibrordusplein 8, 3550 Heusden-Zolder 11u00 - 12u00
Peuterdans
14
Babygebaren
Huis van het Kind Geraardsbergen, Kattestraat 27, 9500 Geraardsbergen 19u30 - 21u30
15
Voorlezen met een boekje in een hoekje
Welzijnscampus Nieuwenbos, Bosstraat 84, 1702 Groot-Bijgaarden 14u00 - 15u00 (meerdere sessies)
Welzijnscampus Nieuwenbos, Bosstraat 84, 1702 Groot-Bijgaarden 15u30 - 16u30 (meerdere sessies)
16
Omdenken in opvoeding: maak van een probleem een kans
Bibliotheek Koksijde, Casinoplein 10, 8670 Koksijde 19u00 - 21u00
Samen beslissen
Via internet, op je eigen pc, of tablet 19u30 - 21u30
18
Bibliotheek Zemst, Schoolstraat 23, 1980 Zemst 09u30 - 10u30 (meerdere sessies)
Speelzakjes
Bibliotheek Beernem, C. Marichalstraat 1, 8730 Beernem 09u30 - 12u00
Braembibliotheek, Sint-Cordulaplein 13, 2900 Schoten 10u15 - 11u15 (meerdere sessies)
Hey baby, spelen en knuffelen
Bibliotheek Luchtbal, Columbiastraat 110, 2030 Luchtbal 10u30 - 11u15 (meerdere sessies)
Beeldend gepeuter
Openbare bibliotheek Etterbeek, Oudergemlaan 191, 1040 Etterbeek 10u30 - 12u30
Bibliotheek Zemst, Schoolstraat 23, 1980 Zemst 11u00 - 12u00 (meerdere sessies)
Braembibliotheek, Sint-Cordulaplein 13, 2900 Schoten 11u30 - 12u30 (meerdere sessies)
Bibliotheek Luchtbal, Columbiastraat 110, 2030 Luchtbal 11u30 - 12u15 (meerdere sessies)
Bibliotheek Permeke - Auditorium, De Coninckplein 25-26, 2060 Antwerpen 14u00 - 14u45 (meerdere sessies)
Bibliotheek Permeke - Auditorium, De Coninckplein 25-26, 2060 Antwerpen 15u00 - 15u45 (meerdere sessies)
21
De eerste 1000 dagen
De Bollaart - lokaal 209, Koning I laan 112, 8370 Blankenberge 19u30 - 21u30
22
Bibliotheek Kortrijk, Leiestraat 30, 8500 Kortrijk 16u00 - 17u00
Opvoeden in een eenoudergezin
Koetshuis, Stationsstraat 7, 9470 Denderleeuw 19u30 - 21u30
Puberware Party
Nieuwe Melac, Dorpsstraat 31, 9052 Zwijnaarde 20u00 - 22u00
23
Communiceren met je kind
Basisschool De Oogappel, Bisdomkaai 1, 9000 Gent 19u30 - 21u30
Tag je tiener!
25
Gemeenschapscentrum De Maalbeek, Generaal Lemanstraat 118, 1040 Etterbeek 10u00 - 12u00
Huis van het Kind Geraardsbergen, Kattestraat 27, 9500 Geraardsbergen 10u00 - 11u00 (meerdere sessies)
Huis van het Kind Geraardsbergen, Kattestraat 27, 9500 Geraardsbergen 11u15 - 12u15 (meerdere sessies)
31
Peuterspeelpunt, Olmstraat 29, 1800 Vilvoorde 09u00 - 11u30
01
jun
Speels boetseren
IBO Robbedoes, Carillolei 3, 2630 Aartselaar 09u30 - 10u30 (meerdere sessies)
IBO Robbedoes, Carillolei 3, 2630 Aartselaar 11u00 - 12u00 (meerdere sessies)
02
Buurthuis Watersportbaan, Verenigde Natieslaan 2, 9000 Gent 15u00 - 17u00
05
Bouwen voor beginners
Grote, Markt z/n, 9500 Geraardsbergen 14u00 - 16u30
13
Alles over het potje
Stedelijke Basisschool De Notelaar, Vrijheidstraat 65/1, 9300 Aalst 13u30 - 15u30
17
Waakzaam zorgen voor je kind
Basisschool De Vogelzang, Goedlevenstraat 78, 9041 Oostakker 19u00 - 21u00
24
sep
Webinar: Alles over zindelijkheid
Via internet, op je eigen pc, of tablet 20u00 - 21u30
Op zoek naar een vorming op aanvraag?
ontdek hier ons aanbod